Bizness

Apzinoties Riodežaneiro pieaugošo nozīmi pasaules tirgū, I LOVE RIO piedāvā plašu informāciju par pilsētu ekonomiku, piemērots darījumu cilvēkiem, uzņēmējiem un ekonomistiem.


Noderīgas idejas par to, kā veikt uzņēmējdarbību un iesaistīties ar vietējā tirgus kultūru tiek sniegti, lai gan palielinātu izpratni un informētību. Paplašinot nozares un vietējie uzņēmumi ir novietots centrā, kopā ar tehniku ​​un noderīgu kontaktu, lai iesaistītu vietējos uzņēmējus un attīstīt veiksmīgu uzņēmumu. Pieslēdzot lasītājus tieši ar iestādēm un uzņēmumiem, Website arī veicina tirdzniecību un vietējo attīstību.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Infrastruktūras un Resursu


Brazīlijas un Rio de Janeiro ekonomika ir gotten spēcīgāka pēdējo desmit gadu laikā: inovatīvu makroekonomikas politiku, atklāšana papildu dabas resursu, un jēgpilnu sociālajām reformām ir palīdzējusi palielināt eksportu un pašreizējo Brazīliju kā pievilcīgu investīciju galamērķi.

Stratēģijas meliorācija mazattīstītajās teritorijās, spēcīgu atbalstu no privātiem uzņēmumiem, un vairāku miljardu iniciatīvas, lai uzlabotu vispārējo infrastruktūru, piemēram, sakaru un transporta, ir top darba kārtībā federālā, valsts un pašvaldību pārvaldes - rezultātā dinamiskā ekonomiskajā situācijā piesaistīt starptautiskos investorus un tirdzniecības uzņēmumiem.

Valdības aģentūrām ir piešķirti līdzekļi vēl nebijušā mērogā, lai uzlabotu infrastruktūru un aprīkojumu visā valstī, kurā posmā lielāku darbaspēka, un vairāk iespēju investīcijām nākotnē.

Brazīlijas valdība ir novietots Brazīliju kā pasaules līderis, piedāvājot atbalstu kaimiņvalstīm, pozīcijā ANO misijās, un sadarbība ar Āfrikas un Dienvidamerikas valstīm, lai attīstītu infrastruktūru un kopuzņēmumus.


Rio de Janeiro ir kultūras Brazīlijas galvaspilsēta un galvenais finanšu, tirdzniecības un transporta centrs. Pēc Sanpaulu, Rio de Janeiro ir Brazīlijas pilsēta ar otro lielāko iekšzemes kopprodukta tauta, lēstas aptuveni 150 miljardu reals gadā. Metropoles reģions ir otrā lielākā valsts hub bagātības, un 70% no Riodežaneiro valsts ekonomisko spēku.


Gūst labumu no tā federālā kapitāls Brazīlijas līdz 1960, gandrīz divsimt gadiem, Rio pārtapusi dinamiskas administratīvo, finanšu, tirdzniecības un kultūras centrs.

Pilsēta ir mājvieta stabilu infrastruktūru ar svarīgu ostas, starptautiskās lidostas, iekšzemes lidostu, divas metro līnijas, vairākas starppašvaldību dzelzceļa līnijām, kā arī sabiedriskā transporta tīkla autobusu līniju simtiem un tūkstošiem autobusiem.

Rio ir mītne lielu privāto un valsts finanšu, telekomunikāciju un izklaides uzņēmumiem. Nesenais atklājums eļļas Campos baseinā rezultātā Rio ir galvenā bāze vairāku Brazīlijas un ārvalstu enerģētikas, naftas un gāzes kompānijām. Patiesībā, Brazīlijas subsalt reģions, milzīgs dziļūdens zona naftas rezervju zem biezu kārtu sāls, var turēt līdz 100 miljardiem barelu - sniedzot milzīgu pieprasījumu pēc Rio-balstītus pakalpojumus.

Pilsētā ir viens no vadošajiem finanšu un banku centrs, un Rio ieguldījumu darbības ietver nekustamo īpašumu attīstība, līdzekļu pārvaldību un otro lielāko akciju tirgus Brazīlijā. Izveidots 1845, Rio de Janeiro biržā, bija pirmais akciju tirgus jāizveido Brazīlijā, tirdzniecības šodien ekskluzīvi valdības vērtspapīru.

Kuģubūve, metalurģijas, pārstrādes, gāzes un naftas ķīmijas, farmācijas, tekstila, pārtikas pārstrādes, un mēbeļu nozares balstās pilsētā. Turklāt galvenie Brazīlijas izklaides, televīzijas, poligrāfija un izdevējdarbība organizācijām ir operācijas metropoles reģionā.

No lielas jūras ostas klātbūtne izraisīja Rio de Janeiro ir būtisks centrs starptautisko importa un eksporta darbībām, kā arī ar piekrastes tirdzniecību ar citām jomām Brazīlijā un Dienvidamerikā.


Tūrisms un izklaides ir galvenie aspekti Rio ekonomiskajā dzīvē, jo pilsēta ir galvenais galamērķis gan Brazīlijas, gan ārvalstu tūristiem līdzīgi, ar potenciālu starptautiskā tūrisma nepārtraukti attīstās. Pilsēta ir paredzams, ievērojami pieaugs šajā jomā, daļēji kā rezultātā hosting nozīmīgos starptautiskos pasākumos, piemēram, futbola pasaules čempionātā 2014. gadā un Olimpiskās spēles 2016. gadā, kas celta pieplūdums fondos, desmitiem jaunu viesnīcu, un potenciāls jau tirgus uzplaukumu.


Piekrastes Rio de Janeiro valstij, ir viens no spēcīgākajiem tūrisma un ekonomikas tirgiem pasaulē - tas ir arī populārākais galamērķis, kas brīvdienas nacionāli katru gadu lielākā daļa 50 miljonu Brazīlijas tūristu.

Vēsturiski, pakalpojumu nozare ir svarīgākā daļa no Rio de Janeiro ekonomikā, un kopā ar nelielu tirdzniecību saglabā pilsētu plaukstošu visu gadu. Tūkstošiem lielo un mazo uzņēmumu ražošana un tirdzniecība pārtika, apģērbs, iekārtas, mēbeles, cigaretes, ādas izstrādājumi, rotas, māksla un amatniecība. Nesen ražošana elektronika un datori ir sācis spēlēt lielāku lomu ekonomikā.

Ir vairāk nekā 200,000 reģistrēti uzņēmumi Rio, kas piedāvā virkni dažādiem produktiem un pakalpojumiem. Lielākā daļa no šiem uzņēmumiem ir mikro un mazi, ar mazāk nekā 100 darbiniekiem. Pakalpojumu un valsts pārvaldes nozarēs veido vairāk nekā 70% no kopējā darba vietu pilsētā, komercijas veido aptuveni 16%, rūpniecībā 10% un civilās būvniecības 5%.

Rio de Janeiro ir arī mājvieta gandrīz 24,000 rūpniecības uzņēmumiem, kas nodrošina darba vietas vairāk nekā 800,000 cilvēku. Daudz lielāks vidusšķiras un paplašinot ekonomika ir virza pieprasījumu pēc jauniem speciālistiem ar augstāko izglītību, padarot pilsētas par jaunu iespēju zemi. Brazīlijas zīmoli aizpildīt Dienvidamerikas mājsaimniecības, un tiek aktīvi paplašinās uz pasaules tirgiem, ar Rio de Janeiro un São Paulo ir pie sirds šo paplašināšanos.

Izdevīgas faktori pašreizējā investīciju Rio ietver iekšējā tirgus paplašināšanu un pieprasījumu pēc precēm, ieguldījumus sabiedrības drošībai, augstas kvalitātes mārketinga un pasākumu platformas un pieejamību talantu.


Riodežaneiro iedzīvotāju ir aptuveni 6,4 miljoni cilvēku, sasniedzot gandrīz 12 miljoni cilvēku, kad tajā skaitā lielāku metropole - pat lielāks patērētāju tirgus parādās tad, kad, ņemot vērā vairāk nekā 1,6 miljoni apmeklētāju, kas apmeklē Rio gadā.


Speciālisti prognozē, ka būs R $ 488.000.000.000 ieguldīti Brazīlijas naftas un gāzes sektorā starp 2014. un 2017. gadu, un lielākā daļa no tā tiks koncentrēta Riodežaneiro, kur lielākā 80% no valsts līdzekļiem dzīvo.

Rio piedāvā izaugsmes iespējas un nozīmīgs biznesa iespējām kuģu būves nozarē, ceļu infrastruktūrā, ostās, lidostās, telekomunikācijas un tūrisms. Pilsēta pieder trešā lielākā osta un kuģniecības rajona valstī, un milzīgas investīcijas tiek veikti tās atjaunošanas un paplašināšanas.

Pieaug iedzīvotāju un uzlabota infrastruktūra favelas kopīgi ar pieaugošo iedzīvotāju ienākumu, ir piesaistījuši vairāk un vairāk komerciju un tirdzniecību Rio mazāk attīstītos reģionos. Šis jaunais uzņēmums stiprina vietējo kopienu ekonomiku, un jūtami palielina ienākumus un dzīves kvalitāti iedzīvotājiem. Pētījumi un dati liecina, ka pieaug pieprasījums rada plašas iespējas paplašināt tirdzniecību un komerciju, lai apmierinātu vietējās vajadzības.

Eksponenciāli pieaug interese un apņemšanās biznesa uzņēmumu ir izpildīta ar saskaņotiem centieniem valdību un nevalstiskajām organizācijām attīstīt un atbalstīt attīstību vietējās favela ekonomiku, redzot savā izaugsmē potenciālu spēcīgāku un vienotāku Rio. Semināri, darbnīcas un sarunas tiek regulāri rīkots, lai veicinātu uzņēmējdarbību un atbalstīt esošos uzņēmumus.

Serviço Brasileiro de apoio kā Micro e Pequenas Empresas (Brazīlijas Pakalpojums atbalstītu mazos uzņēmumus), vai SEBRAE ir veicinājusi attīstību vietējiem uzņēmumiem nomierināja kopienās kopš 1996. 2011.gadā izstrādājis projektu, kas atbalsta vairāk nekā 60.000 uzņēmējiem caur sanāksmēs, kā arī kā sniegšanu mērķtiecīgas konsultācijas un apmācības.


Rio komerciālā reputācija un potenciāls ir bauda stāvokli nemitīgo pieaugumu un kā tāds, skatuvisks iestatījums pilsētas darbojas kā auglīgu augsni patērētājiem, ražotājiem, un speciālistiem veidot starptautisko ainavu savās jomās.


Ņemot vērā pieaugošo interesi investīciju, Rio de Janeiro spēlē uzņēmējas uz vairākiem prestižiem gadatirgos un konvencijām, kurās patērētāji un ražotāji dalīties ar idejām, tīklu un ieviest jauninājumus. Pilsēta ieņem divgadu naftas un gāzes godīgu un konferenci ar vairāk nekā 1500 dalībnieku, rīkoja institūta naftas, gāzes un biodegvielām, kā arī ikgadējā, starptautiskā Navalshore gadatirgū.

Svarīgs godīgi vitamīnu un olbaltumvielu produktiem, un citu sporta tērps un iekārtu apliecina spēcīgu tirgū produktus, kas saistīti ar fitnesa un veselību. Vienlaikus, modes industrija Riodežaneiro ir audzis platumu un reputācija pēdējo gadu laikā, un pilsēta tagad rīko dažādus modes izstādēs un pasākumos.