Sporta

Cariocas patīk sports - no futbola uz paragliding, un viss pa vidu. Katru pludmale, mežs un ūdenstilpe Riodežaneiro liecina par to, ka Cariocas ir vidū ilgstoša mīlestības dēka ar sportu un fizisko stāvokli.


I LOVE RIO pēta sporta Atpūta uz kalniem, pludmalēm, jūru un gaisu, sniedzot konsultācijas un padomus par to, kā iesaistīties, kā arī aizraujoši stāsti un noderīgus padomus. Profesionālās un tautas sports ir pārklātas līdzās mūsdienu tendencēm, piemēram, ogļu putekļu-oderi un stand-up bradāt, kā arī informāciju par kāpumiem, klasēm, vietējām komandām, sporta zālēs un sacensībās.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Vairums Daudzveidīga Pilsētas Sporta Zāle Visā Pasaulē


Būt saulains pilsēta svētījis ar siltu klimatu, Rio de Janeiro ir lieliska vieta, lai izstrādātu stabilu sporta kultūru, jo cilvēki ir vērsta uz ielām ar optimālu temperatūru. Saulainas dienas, karstuma un zilā apvāršņi izveidojis intensīvi āra kultūru, kur sports un aktivitātes ir svarīga loma ikdienas dzīvē pilsētā.


Pludmales peldēšanai, meži pārgājienu un kalnu kāpšanas padarīt Riodežaneiro viena no lielākajām, visvairāk jautru, visdaudzveidīgākajām, brīvdabas sporta zāles pasaulē. Sporta pasākumi visā pilsētā ir ideāla vieta Cariocas apvienot savu aizraušanos ar sportu ar savu īpašu tieksmi pēc socializēšanās un grandiozs izrāde.


Visu vecumu cilvēkiem savākt gar krastiem daudzajām pludmalēm, dienā un naktī, spēlējot visu veida sports - sērfot, pludmales futbols, volejbols, kāju volejbols, vingrošana, skriešana, un pat svēršanās pacelšanu, tikai nosaukt dažus. Jaunieši mācās futbolu visi gar pludmalēm, bet vecākie baudīt bezmaksas sporta zāles un sporta nodarbībās pieklājīgi no pilsētas prefektūrā.

Zils ūdeņi aktivizēt dienas laikā, un mesmerize saulrieta - vienmēr sveikt sērfotājiem, ķermeņa kāpt, peldētājus un nirējus. Balto smilšu simts krastiem justies kā samts, spēlējot volejbolu, pludmales volejbolu, svaigā gaisā bumbu, pludmales futbolu, un Rio visu laiku mīļākie sporta "altinha."

Zaļās pilsētas meži ir mājvieta skaisti ūdenskritumi, nelielos ezeros, un takas, kas iet caur kādu no bagātākajiem ekosistēmām uz Zemes - Rich floru, faunu, un neaizmirstamiem stūriem Atlantijas rainforest. Ezeri un lagūnas atspoguļo panorāmā, un tiek uzsvērts takām izgatavoti tikai riteņbraukšana, slidošana, skriešanas, un darbojas - bez citu domas, nevis brīdī pati.

Rocky Hills uzaicināt klinšu kāpējus nopelnīt privilēģiju viedokli apdullināšanu ainavas, salas un unikālas perspektīvas zem pilsētas. Peaks tik atvērti un augstu dot sajūtu lidojuma - uz ceļotājiem, vai uz drosmīgs kas lēkt un pakārt slīdi blakus tropu putniem, kam pieder debesis Rio.


Kā valsts un demokrātijas telpu, Rio pludmalēs ir ideāla vieta cilvēkiem no visām sociālajām vidēm un spējas nākt kopā un baudīt sporta Atpūta. Negribīgi vienkārši sēdēt un uzsūktu saules starus, vairums Cariocas izvēlēties aktīvāku un mobilo iesaistīšanās ar savu apkārtni un ir pielāgots un izstrādājuši virkni dažādu sporta veidu, kas ir ideāli piemērots smilšu reljefu.


Viens sports, kas ir spēlējis gandrīz katrā pludmalē Riodežaneiro, neatkarīgi no to lieluma un demogrāfiskā, ir "Futebol de Areia," vai pludmales futbols. Pie lielākiem pludmales, piemēram, "Praia do Flamengo", un jomās, kas ir Rietumu Zone Rio, ir tīkli un porcijas smiltīm veltīta atpūtai. Altinha, vai "maz augsta," ir spēle, kurā bumba tiek nodota gaisā starp aprindās spēlētāju, izmantojot kājas, teļiem, ceļgaliem, plecu un galvu. Zelta likums - ka bumba paliek gaisa saistošs visu laiku - aizdod sports tā nosaukums.

Vēl svinēja sports ir volejbols, un tiesas var atrast uzliku pa pludmali pie gandrīz visas pludmales pilsētā, kur profesionāļi un amatieri ieradušies vicināt un trīt savus talantus.

Ir arī plašs sortiments ūdens bāzes sporta veidiem, kas Cariocas un apmeklētāji ganāmpulka Rio krastos par. Peldētāji pulcējas grupās masu swims un konkursos, bet sērfotājiem un ķermeņa pansionāriem veikt ar neapstrādātu, tīru ūdeņu Barra da Tijuca apkārtnē, un vēl tālāk uz tuvējo Recreio -, kā arī moderns pludmales rajonos Copacabana, Ipanema un Leblon.

Šobrīd, Stand-Up Paddle ir moderns ūdens atpūtas Rio: sports, kas ietver stāvot uz kuģa, vienlaikus izmantojot bradāt slīdēt pa viļņiem. Aktivitāte piedāvā rāms īstenot kopā ar unikālu skatu uz dabas ainavu, viegli darboties, un arī patīkams ezeros un lagūnas.

Vairs saistīts ar mačo un dumpinieku kultūru 70. un 80.gados, standarta Surf joprojām ir svarīga daļa no Rio counterculture - un izauga liela šādi dēļ krāšņs pludmalēm piemeklēja ar pilsētu. Vietējās sērfošanas grupas veltīt laiku un pūles, lai radītu konkursus, lai apvieno nacionālos un starptautiskos sērfošanas čempioni gar Rio slavenākajām pludmalēm.


Par pludmales ir viens no Rio galvenās tūristu piesaisti, un vietējie iedzīvotāji tās plaši izmanto tiem. Tomēr futbols ir augstākais sekojošo vispārējā Carioca sporta kultūru - dziļi iesakņojušies cilvēku prātos, tā ir izaugusi par daļu no ikdienas dzīvē. Tas ir līdz šim visvairāk novērtēja sporta Brazīlijā, un Rio de Janeiro nav izņēmums.


Futbols ir īpaša pazīme pārvarēt sociālās atšķirības, un var spēlēt gandrīz jebkur - varbūt iemesls, kāpēc tas kļuva tik populārs visā pasaulē, kā tas notika. Patiesībā, favelas cik greznās rajonos, galvenie sporta pasākumi grozās ap to.

Kopš tās migrāciju no Anglijas 1894. arī ir daļa no iemesla sportu popularitāti un izplatību Soccer ir bijusi liela daļa no Brazīlijas kultūra ir tas, ka tas ir ļoti pieejams, un var spēlēt uz plašu teritorijām. Cariocas var redzēt trīšanā savas prasmes ar bumbu pāri pilsētai, no saviem smilšu pludmales ar tinumu ceļiem no favelas.

Rio ir mājvieta daži no pazīstamākajiem un atbalstīto futbola komandām Brazīlijā, kuras spēles ir izvietoti pie ikoniskā Maracana stadionā visu gadu.

Ir vairāki čempionāti ka Cariocas seko, holdinga kaislīgi alianses ar dažādām komandām. Par "Campeonato de Futebol Carioca," vai Carioca futbola čempionāts, ir Rio de Janeiro valsts konkurence, kas pastāv zem viena aizsegā vai otrā kopš 1906. Populārākās un veiksmīgu komandas ir Flamengo, Botafogo, Vasco un Fluminense.

Svarīgākais Valsts kauss tiek saukta par "Campeonato Brasileiro," vai Brazīlijas čempionāts, tautā pazīstams kā "Brasileirão", kas tika izveidots 1959. gadā un ir četras divīzijas. Par "Copa do Brasil," vai Brazīlijas Cup, kas tika dibināta 1989.gadā, un ir lielāka komandu skaits, kas pārstāv lielāku šķērsgriezumu valstis valstī. Čempioni abu šo valstu sacensībās tiek garantēta vietu uz "Copa Libertadores da America", vai Liberty Cup of America.

Soccer pludmales variants joprojām ir īpaši populārs, ar pilsēta kalpo kā skaistu aizkulisēs uz daudzu starptautisku konkursu.


Rio lieliski daudzveidīga topogrāfija un ainavu pakļauj sevi dažādiem sporta aktivitātēm. Meži un kalni piedāvā lieliskas iespējas pārgājieniem, kāpšanas un izturības sporta veidos.


Gar parku, jo īpaši uz "Aterro de Flamengo", vai Flamengo parks, masu skrējēji, cieši virvju kājāmgājēji, svara pacēlāji, skeiteri un velosipēdistiem pulcējas flex savus muskuļus un sviedri prom no dienas stresa. Konkurētspējīgas iet regulāri tiek organizēti visā pilsētā, lai kopā lielos swathes sporta entuziasti.

Capoeira ir mākslas forma, un sports, kas apvieno kaujas, deju, mūziku un spēlēt, un tiek veikta, lai dziesmām un perkusijas. Tas tika izveidots 16. gadsimta sākumā ar Brazīlijas vergi Āfrikas mantojuma, kā veids, maskējot cīņas paņēmienus, slēpjoties tos deju soļus. 2014. gadā nogalē tika dots ANO kultūras mantojuma statusu.

Privātās sporta zāles un sporta klubi ir daudz, nodrošinot plašu iekārtu un klasēs, lai apmierinātu katra fitnesa garšu. Pati pilsēta popularizē aktīvu dzīvesveidu, lai tās iedzīvotājiem, izmantojot reklāmas kampaņas, uzsverot vērtību Rio kā vērtīgs instruments, lai palikt veseliem.

Desmitiem valsts sporta zāles, lai vecāka gadagājuma cilvēkiem ir novietoti pa pilsētu ar daudziem parkiem, dārziem, un pat gar pludmalēm: valdība ir ieguldījusi veiksmīgu veselības un sporta iniciatīvas, lai uzlabotu piemērotību tās iedzīvotāju, izveidojot bezmaksas āra sporta zāles un ķermeņa svaru parki un kopienām, lai veicinātu un paplašinātu piekļuvi atpūtas fitnesa praksi.


Rio de Janeiro ir liela pilsēta, kas stiepjas caur platību virs 4400 kvadrātkilometrus būvētas tieši blakus pludmalei, ar daudzām lagūnu, un blakus pasakains kalniem, mežiem un klinšu veidojumi - Tātad, tas nav pārsteigums, ka riteņbraukšana ir tik daudz novērtējuši starp Cariocas, un valsts ir izveidojusi vairāk nekā 360 kilometrus pilsētu velosipēdistu celiņu, no kuriem daudzi šķērso dažas no visvairāk kāroto skatu uz pilsētu un apkārtējos rajonos.


Tā kā daži sporta ir arī liels, lai noskatītos, tie kļūst par svarīgu tūrisma notikumu - volejbols, jahtas, ātrumsacīkstes, cīņas māksla, džiudžitss, un Capoeira vienmēr piesaistīs uzmanību Cariocas un viesiem.


Šodien, Rio de Janeiro tiek uzskatīta par vienu no sporta galvaspilsētām pasaulē - spēlē uzņēmējas uz lionesses starptautisko sporta sacensību, kā arī nodrošinot augsni nebeidzamu plūsmu notikumiem un aktivitātēm.


Atzīt Rio apņemšanos sportot un fitnesa, pilsēta spēlēja neaizmirstamu uzņemšanas Pasaules kausa 2014. gadā un tika izvēlēts par skatuves augsti prestižiem olimpiskajās spēlēs 2016. Pilsēta rīko ikgadējo Rio Sport Show, gadatirgus sporta aprīkojumu, pakalpojumi, sporta zāles un klubi.

2015. gadā valsts rīkoja vairākus sporta pasākumu, lai atzīmētu Rio 450. pastāvēšanas gadā, tostarp ilgi iet, un iespēju eksperimentēt 14 dažādas sporta un atpūtas pasākumus visā krastmalu starp distrcits no Leme un Recreio dos Bandeirantes.

Katru gadu, pilsēta arī rīko Pasaules čempionātu Capoeira, kas gūst labumu no dalības septiņpadsmit valstīm. Konkurss piedāvā Capoeira māksliniekiem iespēju parādīt savus talantus plašākai auditorijai, un saņemt ļoti centās pēc starptautiskās atzīšanas.

Par "Desafio da Paz" (Challenge of Peace) ir sporta notikumiem, kas notiek backstreets Rio visvairāk izcilas favelas, ko organizēja pasaulē pazīstamais Grupo kultūras Afroreggae (Afroreggae Kultūras Group).


The Desafio da Paz ir kļuvis par lolotākajiem daļa pilsētas sporta kalendārā, rīko dažādus pasākumus kopienās visā metropole. Pamatā projekts ir vēlme veicināt mieru un kultūras un sporta augļi, kas rāms sociālā vide piedāvā.


Populārs sporta atpūta, kas radās favelas ir kite peld. Jaunie un vecie iedzīvotāji ir pavadījuši gadus pilnveidošanai mākslu būvējot pūķiem un vadīšana konkursus debesīs.

Rio de Janeiro ir saulains un silts, protams, aicinot doties ārā un nodarboties ar sportu - uzaicināt pilsēta sniedzas visā pasaulē, lai visiem, kas vēlas spēlēt.