mājas lapa

I LOVE RIO ir portāls ar unikālu filozofiju, kas attiecas uz sociālo, kultūras un vēsturisko struktūru skaista pilsēta Rio de Janeiro, Brazīlija.


Pilsētas pagātni, tagadni un potenciāls tiek pasniegta gaismas un rotaļīgā veidā, padarot tos pieejamus un pievilcīgu iedzīvotājiem, viesiem un skatītājiem no tālienes. Oriģināls, pozitīvs un ekspansīvas objektīvs palīdz lasītājiem pilnvērtīgi izprast un iesaistīties ar noslēpumiem un burvju CARIOCA culture.The Website seko draudzīgu struktūra, viegli lietot, intuitīvu, un vizuāli plesant uzrādot raksti par tūrisma, kultūras, mūzikas, gastronomijas, dzīvesveids, naktsdzīve, mode, sports, bizness, vēsture, Niterói un vairākās pilsētās visā Rio de Janeiro stāvoklī.AKII teksti ir papildināti ar apdullināšanu fotogrāfijas visaugstākās kvalitātes, un katrs prezentācija shocases Rio ar panorāmas dziļumu un skaidrību.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

filozofijas


Ar aptuveni 25000 lapas saturu, I LOVE RIO piedāvā jaunu tūrisma un kultūras interpretācija - Papildus sniedzot noderīgu informāciju par apmeklētājiem un tūristiem, portāls ir veidots, lai parādītu, kā katrs kultūras aspekts Riodežaneiro ieradās, lai attīstītu, paskaidrojot, kā šīs vietas ietekmē dzīvi un tradīcijām no Rio iedzīvotāju un Rio mākslas un kultūras ražošana.

I LOVE RIO atklāj projektus un iniciatīvas, kas saistītas ar dabas aizsardzības, uz vides saglabāšanu, un tā saskaņošanu ar reģionālo attīstību - papildus sniedz tiešas saites uz dažādām iestādēm, kas atbildīgas par šiem pasākumiem un projektiem. Portāls plaši uzsver cieņu pret dabu, un to, cik svarīgi ir vides aizsardzības pirmām kārtām.

Daļa no I LOVE RIO ir veltīta 16 unikāliem pilsētām stāvoklī Rio de Janeiro - par katru no šīm pilsētām Website uzsver vēsturi, dabu, vietējās kultūras pasākumus, pārtikas un iesniegšanas iespējas; mērķis ir palielināt interesi par Starptautisko tūristu visai stāvoklī Rio de Janeiro, turklāt Capital.


Skatīties 90 sekunžu video par I LOVE RIO