Sadale

Tīmekļa vietne reklāma virza trīs principiem: brīvā vai sponsorēt izplatīšanas, mērķtiecīgu sadali un radošā satura izplatīšanas un saistītiem piedāvājumiem.


Ir dažādi I LOVE RIO produktus, no kuriem daži ir bezmaksas vietā patēriņu un izplatīšanu, kas nozīmē, ka klientiem nav jāmaksā nekas, lai izlasītu bagāto un informatīvo vēsturisko un kultūras saturu, un izplatītājiem nav jāmaksā, lai būtu Website rīcībā kā piedāvātā produkta klientiem.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Global Redzamība


Daļa no I LOVE RIO izplatīšanas stratēģija ietver pielāgotus plānus un partnerības attīstību, zīmolu un produktu, izpaust Riodežaneiro kultūru un tēlu gan valsts, gan pasaules mērogā.

Kamēr Portāls sasniedz starptautisko atpazīstamību un zīmola atpazīstamību caur iesniegti vairāk nekā 50 valodās, brīvu un unikālu saturu, vietējie CARIOCA piedāvājumi sasniegt dziļi Brazīlijas caur visdažādākajām patēriņa precēm.

Kopīga attīstība tūrisma un kultūras satura, izmantojot tiešsaistes un papīra publikācijas, kopā ar produktiem, kas pārstāv CARIOCA kultūru, veidot par vienu otru paplašinot vairāku produktu zīmola atpazīstamību.


Pielāgoti redakcionālo saturu pārī ar vienotu zīmola vizuālo identitāti visās produktu līnijām, tiek izmantota, lai izskaidrotu un veicināt visu piedāvājumu, vienlaikus izstrādājot tos iesniegt Carioca vēsturi un kultūru.


Aptverot no gastronomijas uz foto grāmatu, no kosmētikas līdz sporta aprīkojumu, es mīlu RIO ir apņēmusies izpaušanas dažas dārgakmeņiem Cidade Maravilhosa aizvien vairāk tālejošas, inovatīvu un radošu risinājumu.