PARTNERĪBAS

Plašs sponsorēšanas un reklāmas partnerattiecībām ir pieejami, sākot no vienkāršām baneriem, lai papildinātu portāla tekstuālo un fotogrāfisko saturu, lai vairāku lapu iezīme raksti. Citas iespējas ietver puse lappuses, pilna lapu un double-lapas displejus, kā arī unikālu un novatorisku reklāmas kombinācijas.

i love rio registered trademark logo

 


Gadu profesionālā centību izraisīja Portāla I LOVE RIO, darbu, kas atklāj Riodežaneiro, pilsētu un valsti, izmantojot tūkstošiem lappušu tūrisma, kultūras, vēstures un sociālo informāciju, kopā ar tūkstošiem ekskluzīvu fotogrāfiju no ārkārtīgi mākslinieciskās standartam.


eu amo rio de janeiro

 


Portāls inovatīvo struktūra un dizains, nekad nav darīts pirms jebkura cita pilsēta pasaulē, ir bagāta ar saturu, kas ir viegli izmantojamā, kā rezultātā tiek iegūts produkts ar augstāko līmeni un vērtību plašu starptautisku lasītājiem.


j'aime rio de janeiro, brazil

 


Lietotāji var viegli piekļūt nodaļas ar datoriem un tabletes, izprotot unikālu filozofiju noformējumu un dizainu, kur logotips, ziņu un interneta adresi "Es mīlu Rio" ir izpaust vairāk nekā 50 valodās.


 

I LOVE RIO in KOREAN

 


Prezentēts angļu valodā, un tieši Google tulkojamā daudzās valodās, ko lasītājs, tad portāls ir vērsta galvenokārt uz starptautiskajiem lietotājiem, padarot mājas lapā ir vērtīgs instruments, lai globālo prezentāciju valsts un starptautiskiem zīmoliem visā reģioniem un tirgiem.


 

rio de janeiro in chinese

 


Pamatojoties uz filozofiju ekskluzīvu reklāmas, portāls piedāvā telpu noteiktu skaitu sponsoriem un dalībniekiem. Partner zīmols ir skaidri redzams uz katru no simtiem satura lapas un attēlus, kuru sponsorē nodaļā.


 

pic6

 


Reklāmas cenas atšķiras, arī atkarībā no sponsora līmenim pozitīvu iesaistīšanos globālās vides procesu, redzot, ka viens no mērķiem, I LOVE RIO dod atšķirību tiem, kas kaut ko mainīt pasaulē.


 

posto9.com

 


Sponsori, dalīties I LOVE RIO redzējumu, un atbalstīt ilgtspējīgu ekonomisko attīstību, vai pozitīvas sociālās iemaksas, saņem īpašas cenas un atlīdzību. I LOVE RIO: labs visiem.