Kultūra

I LOVE RIO ir kaismi kultūru, un izskatās, lai segtu lielu bagātību mākslinieciskās jaunrades kas glitters visā pilsētā, visās tās tradicionālo un inovatīvo veidiem un izpausmēm.


Riodežaneiro repertuārs no tradicionālās kultūras tiek izskaidroja, tostarp kinofestivālos, teātra izrādēm, mākslas izstādēm, un deju izrādes. Mākslinieciskās izpausmes no greznu teātra izrādēm līdz autentisku favela dārgumiem tiek izrādīti lasītājiem, pievienojot lielāku tekstūru pilsētas kultūras portfelī.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Cariocas Dvēsele Rio


"Kultūra" ir atvērta un šķidruma termins, kas attiecas uz kaut ko, ko cilvēka intelekts. Tas ietver tradicionālās mākslas, piemēram, kino, teātra, dejas un izstādes, kā arī ikdienas Atpūta kas veido būtību un raksturu iedzīvotāju. Rio de Janeiro ir patiesi bagāts mantojums un daudzveidību, apvienojot radošumu un ievadi.

Kad Rio de Janeiro nāk prātā, ir daudz attēlu: senatnīgs pludmales, futbols, karnevāls, barbequed gaļa, un valsts dzēriens "caipirinha" - vēl, vairāk nekā jebkas cits, tas ir cilvēki no pilsētas, kas padara Rio, ko tā ir.

"Cariocas," Rio iedzīvotāji veido ļoti kulturāli daudzveidīga grupa, jo viņi nāk no dažādām mantojumu, kultūru un reliģiskās pārliecības dēļ sauc - ar nenoliedzamas iezīmes galvojumu kultūru kopā: kopumā labs garastāvoklis, mīlestība uz mūžu, draudzīgumu un viesmīlību.


Atvērt un sveikt, Cariocas ir svarīga daļa, kas padara Rio tik populārs galamērķis: apdāvināts ar dabiski optimistisku attieksmi, cilvēki Rio ir unikāli atšķirami pēc to patiesu smaidu, spontanitāti un zinātkārs raksturs.


Central vispārējā Carioca kultūra ir svarīga loma, ka ģimene un draugi spēlēt vienā otra dzīvi: dzimšanas dienas vienmēr svinēti ieskauj daudz draugu un paplašinātās ģimenes, un jebkurā gadījumā ir lieliska iespēja, lai iegūtu kopā un socializēties. Sports, mūzika, un saulainās ārā vislabāk patika kompānijā citiem, un nedēļas nogalē bārbekjū ir štāpeļšķiedrām no vietējās dzīves.

Daļa vietējo filozofija ir patiesi interese uzzināt par veidiem un manieres citu pasaules daļās, un iekļaujot daudz jaunu elementu vietējā kultūras ainavu, dzemdībām īpašām Carioca izteicienus, piemēram, mūzikas žanra Bossa Nova un dažādiem gastronomijas, mākslas, literatūras un dārgakmeņi.

Viens aspekts, kas aizdod Cariocas to atšķirīgo gars ir tendence iekļaut ietekmes no daudzām dažādām kultūrām, kas burvīgs un jautrs stilu.

Pagājušajā gadsimtā, kas atpakaļ atmosfērā, skaisto ainavu un atvērta labsirdīgs cilvēku Rio ir rīkojušās kā "mūza" par izdevīgām autoriem, dzejniekiem un komponistiem, piemēram, Tom Jobin un Vinicius de Moraes, radītāji orientieris Bossa Nova dziesma " Garota de Ipanema "(Meitene no Ipanema).

Šie paši aspekti pilsētas ir piesaistījušas dažas no talantīgākajiem māksliniekiem no visas pasaules, un liels pieplūdums cilvēkkapitāla ir uzsākusi fenomenāla attīstību kultūras produkciju no pilsētas.


Slavenākais un starptautiski redzama izpausme Carioca kultūra ir patiesi iespaidīgs Karnevāls svētki, kas notiek katru gadu: tūkstošiem iedzīvotāju soļo unisonā parading ļoti sarežģītas kostīmi pie skaņu Samba mūziku.


Pasaules slavens visā pasaulē gadu desmitus, Karnevāls Rio ir patiesi savvaļas un iespaidīgs piecu dienu svinības, iesaistot miljoniem cilvēku, un caurstrāvo katra stūra pilsētas, dienu un nakti. Held 40 dienas pirms Lieldienām, Karnevāls oficiāli sākas piektdien un galiem tauku otrdien. Tomēr iepriekš Karnevāla svinības sākas vismaz vienu nedēļu iepriekš, un turpināsies līdz svētdienai pēc tauku otrdien.

Karnevāls Riodežaneiro datēta ar 17.gs., kad portugāļu muižniecība notika partijas un svinības, pamatojoties uz to cēlu Eiropas tradīcijām. Laika gaitā šie svētki uzsūcas raksturīgās Vietējā un Āfrikas kultūru elementus, un beidzās ar unikālu un ļoti iespaidīgu maisījums dziļi ietekmē Afro-Brazīlijas folkloru.

Aiz Karnevāla, Riodežaneiro plašs mākslas un ikdienas izteiksmes mirdzēt visā pilsētā katru dienu gadā, bieži iedvesmojoties no pašas pilsētas un klātbūtni neskaitāmiem māksliniekiem, rakstniekiem, mūziķiem.

Īpaši svarīgi Riodežaneiro, Grāmatnīcas pipari ielas no pilsētas, uzturēšana plašu svarīgu mākslas notikumiem, piemēram, grāmata atklāj, rādījumus, apsvērumos un diskusijās. Tie ir telpas ar sajaukšanos, kur ikdienā cilvēki, mākslinieki un intelektuāļi tikties un dalīties ar idejām, un kur literatūra un māksla maisījums ar kafijas, ēdienu, mūziku, atpūtas un debatēm.

Rio ir arī izstrādājusi atzinību pēdējo desmitgažu laikā tās ieguldījumu pasaules vizuālās mākslas. Daļēji tas ir saistīts ar valsts un privātos ieguldījumus galerijās un izstādēs visā pilsētā: Museu de Arte do Rio (Rio Art Museum) tika atklāta 2013. gadā, un saimniekiem apburošs izstādes un pasākumus visa gada garumā. Museu de Arte Moderna (Museum of Modern Art), kā arī Centro Cultural Banco do Brasil (Bank of Brazil kultūras centrs), kā arī piedāvā programmu starptautiski atzītu izstādēs.

Vēl Rio kultūras repertuāra aspekts ir tā teātris. Par "Teatro Municipal," vai pašvaldības teātris, ir viens no spilgtākajiem ēkām pilsētā. Celta baroka stilā Cinelandia 1909, tas galvenokārt piemīt klasiskās mūzikas koncertus, operas un baletus, kā arī kādu muzikālo teātri. OI institūts ir arī izveidojusi divas teātriem apkaimēm Flamengo un Ipanema, darbojas daudz dažādu mākslinieku uzstāšanos, kas nodrošina plašu programmu teātri jauniem un veciem auditorijai.


Pilsētas kultūra var definēt arī kā ikdienas darbību rezultātā un manieres no tās iedzīvotājiem. Graffiti māksla, skateboarding, makšķerēšana un klija peld ir galvenie elementi mūsdienu Carioca dzīvi, kopā bet dažas izteiksmes, žesti, gaumi un tendences veido kopīgu struktūru bagātīgu un vienotu sabiedrību.


Par "Jeito Carioca," vai Carioca ceļš, ir slavens termins, ko lieto, lai apzīmētu radošo, pozitīvo un ģeniāls veids, ka cilvēki no Rio pieejas šķēršļu un likstām.

Šīs īpašības parādās tik daudz no pārtikušo pilsētas rajonos, jo tie no kopienām atop Rio kalniem. Favelas jau sen, dažādas un dinamiskas vēsturi un tradīcijas, kas joprojām ir ļoti ietekmīga loma, veidojot pilsētas sastāvā.


Palielināts attīstība un investīcijas pilsētas ir novedušas pie radīšanu notikumiem, kas neapšaubāmi modernu literatūras, kino un mākslu uz pasaules skatuves, un plašāku piekļuvi kultūrai starp Rio iedzīvotāju.


Par "Festival of Rio", kas sākās 1999. gadā, ir viens no svarīgākajiem kinofestivāliem pasaulē un ir izrādīti daži no lielākajiem talantu virzienā, ieskaitot Costa Gavras João Pedro Rodrigues, un pasaules slaveni dalībnieki, piemēram, Samuel L. Jackson, Jeremy Gludekļi un Helel Mirren.

Pilsētā notiks starptautisks grāmatu gadatirgū, kur izdevēji, grāmattirgotāji, autori, cienītāji un entuziasti vākt atklāt un apspriest literatūru, piedāvājot telpu provokatīvu un auglīgu komunikāciju starp intelektuāļiem un plašāku sabiedrību.

Katru gadu, Rio tur Anima Mundi, animācijas filmu festivāls skrīninga revolucionāra un iesaistoties animācijas kustīgus attēlus no visas pasaules. Atzinusi starptautiskā akadēmija Oskaru, tas ir lielākais animācijas notikums Latīņamerikā, kas darbojas kā platforma jaunākajiem un oriģināliem māksliniekiem šajā jomā.

Par vienu nedēļas nogali katru ziemas, gleznotāju, tēlnieku un vizuālie mākslinieki mest atvērt durvis mājām un studijām radošajā bufervalsts pilsētas - skaisti un bohēmas kalna apkārtnē Santa Teresa - uz notikumu sauc Arte de Portas Abertas (Atvērtās durvis Art).

Kopš 2003. gada, Rio de Janeiro valsts ir uzņēma ļoti prestižā FLIP festivāla burvīgās un vēsturiskās pilsētas Paraty. Starptautiskais festivāls Literatūras savedis kopā daži no labākajiem mīlēja un kritiski acclaimed mūsdienu rakstniekiem, tostarp Julian Barnes, Dons Delillo un Hanif Kureishi.


Uzsverot reliģisko aspektu Rio de Janeiro kultūrā, ikonu statuja Kristus Pestītājs krīt majestātiski pār pilsētu, kas simbolizē un apliecina ar dziļi sakņojas savienojumu starp Cariocas un kristīgās ticības - atainojums ar plašām atplestām rokām, piemineklis atgādina visām apmeklētājus sveikt raksturs pilsētu un tās iedzīvotājiem.


Brazīlija ir ļoti reliģioza valsts, un daudzveidības dēļ tās iedzīvotāju, bieži reliģijām iekļaut ietekmēm no katolicisms, protestantisms, pagānisms, Eiropas spiritismam, pirmiedzīvotāju ticību un Āfrikas reliģiju un rituālu - uzsverot priekšzīmīgu atvērtību un kultūras integrāciju gan Rio de Janeiro un valstī kopumā.

Divi visbiežāk Dominējošās ietekme uz iedzīvotāju ticību ir Eiropas kristietība, un sakramenti un muitas, kas pārvietoti uz valsti kopā ar Āfrikas vergi. Līdz 20. gadsimta vidū vairāk nekā 90% no Brazīlijas bija katoļu, padarot valstij lielāko katoļu valsti pasaulē, ar strauju izaugsmi Evaņģēliski protestantisms pēdējos 50 gados.

Reliģiskās brīvdienas un svinības notiek visu gadu godinot svēto un svētajām datumiem liela nozīme Brazīlijas folkloras un katoļu vēsturi. Visā jūnijā, jūlijā un daļas augustā Rio spēlē uzņēmējas uz plašu āra un iekštelpu pusēm godu svarīgu svēto, Padarot katoļu svinības ar tradicionālo Brazīlijas un Afro-Brazīlijas mūziku un virtuvi, piemēram, Forró mūziku un dažādiem Tradicionālo nacionālo ēdienu.