Vēsture

Rio de Janeiro vēsture ir dziļi bagāta, daudzveidīga un daudzkultūru - I LOVE RIO ieskatās agrīnā attīstības rituāli un praksi, ierašanās pārtikas un stilus no visas pasaules, un dzimšanas pilsētas objektiem.


Tā nodrošina aizraujošu informāciju par attīstību apkaimju izcelsmi festivālos, partijām, žanriem, televizori šovu un modes, kā izraisa Instant reģistrācija no pagātnes, no vecās kafijas plantācijas no 19.gadsimta mūzikas mutuļošana par 1970 un 80, un svētkos 20. gadsimta sākumā.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Rio Pilsēta Brīnišķīgi


Rio de Janeiro ir viena no eklektisma metropolēm pasaulē - plašs un patiesi unikāla mozaīka, kas sastāv no dažādiem sociāliem, kultūras un fizisko ainavām. Izpratne pilsētas pagātni, ir ļoti svarīgi, lai izprastu savu ārkārtas un daudzpusīga mūsdienu identitāti.

Rio vēsture seko aizraujošu trajektoriju: sākot no agra pamatiedzīvotāju portugāļu koloniālās varas, un no monarhijas uz republiku, un pat militāro diktatūru. Visā tās dažādiem svarīgiem laikmetu, pilsēta ir radījusi skaistu arhitektūru, mākslu, kultūru, mūziku, pārtikas, un dinamiskas garu.

Rio jūras ostu padarīja to reģionu ir īpaši svarīgs tirdzniecībā cukura, zelta un kafiju, un valsts bija tātad veikts kapitālu valsts 1763 - nosaukumu, ka tā saglabājusies un izslēgt gandrīz divsimt gadus. Ostā nostāja un pilsētas loma kapitāla tiek plaši uzskatīts par diviem no svarīgākajiem faktoriem paplašināšanu un attīstību nedaudz maz ticams purvaina un kalnainā reģionā.

Ģeogrāfiskā attīstība Rio tiek atzīmēta ar pagarinājumu, kas no vēsturiskā centra un attīstībai trīs apkārtējiem reģioniem: tirdzniecības orientēta Ziemeļu jomas, greznu un tūristu dienvidu platība, kā arī nesen izveidoto un mūsdienu Rietumu platība.

Reģions pazīstams kā Brazīlijā tika apdzīvota jau tūkstošiem gadu pēc vietējo iedzīvotāju, kas ar dažiem kontiem sasnieguši Ameriku no Āzijas, pa sauszemi pāri Alaska vai pa jūru gar Klusajā okeānā. Šie semi-nomadu ciltis dzīvoja kā migrējošiem medniekiem-ievācējiem, un nekad izstrādāta rakstiska uzskaite vai monumentālu arhitektūru, tāpēc nav daudz ir zināms par to vēsturi. Līdz šai dienai, daudz vietu Rio de Janeiro jomā joprojām nosaukti izmantojot vietējo vārdus - slaveno pludmali "Ipanema" ir viens piemērs, ar "Ipanema", kas nozīmē "slikti ūdeņus," visticamāk, atsaucoties uz zveju. Pats vārds "Carioca," ko izmanto šodien, lai norādītu iedzīvotājus pilsētas Rio de Janeiro, ir atvasināts no vietējo vārda "Kari" OCA "nozīmē" Baltā māja "vai" namu balto cilvēku. "


Teritorija, kur pilsētas stendi tika "atklāts" gada 1. janvāra 1502 Portugāles ekspedīcija ar Gaspar de Lemos, kurš uzskatīja, viņš bija sasniedzis muti lielā upes vadītajā laikā, un nosauca pilsētu "upe janvāra" attiecīgi.


Gadā 1565, Portugāles vispārējā Estació de Sá oficiāli nodibināja pilsētu, cenšoties izraidīt francūžus, kas bija cīnās, lai kontrolētu to platību, par 10 gadiem: viņš nosauca pilsētu "São Sebastião do Rio de Janeiro," un līdz astoņpadsmito gadsimtā pilsēta tika saukta vienkārši "São Sebastião." São Sebastião Pirmais bija Portugāles karalis brīdī pilsētas radīšanu, gājiens 1st 1565, un viņš nesa to pašu nosaukumu, svētais, kas vēlāk tika veikts saint patrons pilsētas: São Sebastião.

Franču tika veiksmīgi izraidīja divus gadus vēlāk, bet turpināja cīnīties par dominējošo stāvokli attiecībā uz šādiem piecdesmit gadus. Krasta ap Rio de Janeiro piesaistīja portugāļu un franču kolonisti, jo rentabla tirdzniecības Brazīlijas Koks un cukura, kas varētu veikt caur ostu.

17.gs. pilsēta joprojām blīvi apdzīvots ar pamatiedzīvotāji. Patiesībā, 1660, tas bija mājvieta iespaidīgu 6000 pamatiedzīvotājiem, salīdzinot ar tikai 750 Portugāles un 100 afrikāņu. Beigās 17. un 18. gadsimta sākumā, pilsēta kļuva par galveno preču punkts vergiem, kā arī zelta un dārgakmeņiem iegūst kaimiņvalsts Minas Gerais, un šī iemesla dēļ 1763. gadā vispārējās valdības tika nodota no pilsētas Salvador uz ziemeļaustrumiem no Brazīlijas Rio de Janeiro, padarot pilsēta galvaspilsēta valstij.


Visā Portugāles koloniālās ēras, starp 1763 un 1822, Rio de Janeiro bija kapitāla Brazīlijā. Šajā periodā, daļēji pateicoties tās statusu kā kapitāls, un daļēji par to, ka ļoti svarīgs tirdzniecības centrs, Rio piesaista cilvēkus no daudzām pasaules daļās. Imigranti no dažādām daļām, Eiropā, Āzijā un Tuvajos Austrumos izveidota darbību pilsētā un apkārtējos rajonos, dodot izcelsmi kultūru asimilācijas, kas vēl tagad ir raksturīga Rio.


Beigās no gs 18.gadsimta, ekonomiskā krīze skāra pilsētu, jo citas valstis Dienvidamerikā sacentās ar Brazīliju ražošanā cukurniedrēm. Mainīgās uzplūdi un likteni transformē Rio de Janeiro būtiski nākamajā gadsimtā.

Sakarā ar Napoleona karu, Portugāli atpakaļ Eiropā, Rio de Janeiro kļuva par pagaidu Portugāles galvaspilsētā starp 1808 un 1821, un tas bija šajā laikā, ka karaliskā tiesa tika nodots Rio de Janeiro borta 40 kuģiem. Portugāles karaliskā ģimene ieradās Rio de Janeiro 1808, apvienojot kopā 20000 locekļiem Portugāles tiesas, kā arī rafinētu arhitektūras standartiem, māksliniekiem, studējošs, un akadēmisko aprindu un vēlmi baznīcām un mūsdienu diplomātisko praksi.

Rio kļuva kapitāla Brazīlijas impērijas 1822, vēl vairāk paplašinot tirdzniecību un komerciju ar Eiropu un pārējo pasauli. Šajā laikā, galvenā aktivitāte galvaspilsētā bija ražošana kafijas, kas noved pie dažādu lauku saimniecību izveidei un ēkas daudzu savrupmājas joprojām pastāv.


Kafijas ražošana ievērojami palielinājusi ekonomiku un tirdzniecību, un vēlāk kļuva par vienu no svarīgākajiem eksporta Rio de Janeiro, padarot kafiju populārs visās pasaules malās vēl nebijušā mērogā.


Gadā 1822, kara no Brazīlijas Neatkarības sākās, un Rio de Janeiro kļuva kapitāla jaunā un neatkarīgā monarhija. Vēlāk, pilsēta palika kā kapitāla impērijas Brazīlijas līdz 1889, un, visbeidzot laikā republikas gados Brazīlijā, līdz 1960, kad kapitāls tika nodots Brasília.

Visā tās vēsturi, Rio de Janeiro, bija sirds spēcīgu un inovatīvu politisko un intelektuālo straumes, kas noveda pie likvidācijas verdzības 1888 un veidošanās Republikas 1889.

Ar samazināšanās vergu darbu vitāli kafijas un cukurniedru plantācijas, pilsēta sāka saņemt lielu skaitu Eiropas imigrantu un bijušo vergu, piesaistīja ar potenciālu algotu darbu un starp 1872. un 1890. gadā iedzīvotāju skaits dubultojies. Šī demogrāfiskā sprādziens izraisīja mājokļu krīzi, kas bija pastāvējusi kopš deviņpadsmitā gadsimta vidū, un nestabili mājokļu apmetnes sāka parādīties atop pilsētas pakalniem: šie norēķini būtu vēlāk nāks varētu saukt par "kopienas," tagad slavens visā pasaulē, pateicoties to raksturīgo izskatu un viņu svarīgas kultūras iemaksas, piemēram, mūzikas žanra "Samba" un attīstībā iespaidīgu karnevāla komandas, kas parāde katru gadu pilsētā.

Ar 1890 apmēram viens miljons cilvēku dzīvoja pilsētā, apmēram ceturtā to imigrantu - Tas papildus bijušajiem vergiem no kafijas un cukura plantācijās atbrīvosies 1888 ar dekrētu princese Isabel.

Kas ir agrīnā 20.gadsimta mērs Pereira Passos apņēmās mērogā reformas pilsētas auduma pilsētas, ceļu būvei, platas alejas un mūsdienīgas ēkas, kā arī sniedzot Asfaltēšana no pilsētas centra un apkārtējo rajonu. Infrastruktūra tika veidota uz Parīzes arhitektūras laiku, un tiek uzskatīts, daži no svarīgākajiem un ietekmīgākajiem darbā notikušu Rio de Janeiro vēsturē. Tas ir tad, kad jēdziens "brīnišķīga pilsēta," dzimis un mūžīgi iegravēts pilsētas dvēseli un identitāti.

Šajā laikā pilsētas sirds gulēja tās centrā, kas norobežota no vienas puses, ko piekrastes līcī, savukārt interjers apdzīvoja mazu mazdārziņu un saimniecībās. Ar ierašanos elektroenerģijas uz beigām 19.gadsimta, demogrāfisko sāka mainīties un elektriskie tramvaji ļāva cilvēkiem iespēju dzīvot pie ievērojamā attālumā no viņu darba vietas, paplašinot pilsētas robežas. Vecpilsētu, netālu no jūras, tika pārvērsta (Centrs) - reģionā tirdzniecības un uzņēmējdarbības, bet dzīvojamo pilsētvides audums paplašināta ārā gar krastu un uz iekšpusi, lai veidotu Ziemeļu jomas. Expansion nācās manevrēt ap savdabīgo topogrāfiju no pilsētas, kur kalni ir cirsts cauri ar ielejām un izklāta ar pludmalēm.


Starp 1920. un 1950. gadā, un beigās ir Rio de Janeiro kļuva ļoti populārs ar augstas klases apmeklētāju un starptautiskām slavenībām - tas bija šajā laikā, 1923. gadā, ka slavenā Copacabana Palace Hotel tika atklāta, un slavenās filmas tika filmētas.


Sākot no 1930. uz okeānu, priekšējiem rajonos Copacabana, Ipanema un Leblon, kas iepriekš tika uztverts kā eksotisko pludmales galamērķiem, kļuva ļoti uzskatāmi dzīvojamās mājās, pateicoties atvēršanas tuneļiem, un ierašanās tramvaja līniju.

Literatūra laika slavēja veselības un sociālos ieguvumus no piekrastes gaisa un jūras peldes un pludmales un piekrastes dzīve kļuva par jauna tendence - zīme izsmalcinātību un elites atpūtai. Dienvidkorejas josla nāca jāuzskata par kultūras pašā pilsētas centrā, mājas grand viesnīcas, rafinētas restorāniem, kinoteātriem, klubos un teātros. Muzikālais žanrs "Bossa Nova" dzimis šajos reģionos un uzplaukusi 1960, 70. un 80.


In 1960, federālā kapitāls tika pārcelts no Rio de Janeiro uz Braziljā, stimulējot pilsētu, lai atrastu jaunu identitāti, koncentrējoties uz to kultūras galvaspilsēta Brazīlijā.


Par tuneļiem un ceļu izveide arī atklāja rietumu piekrastes stiept līdz intensīvu attīstību. Laikā 1970 platība pieredzējusi ievērojami paātrinātu urbanizācijas procesu, dodot iespēju lieliem swathes pārtikušo iedzīvotāju pārcelties uz rajona Barra da Tijuca, kā arī tālāk uz rietumiem līdz Recreio dos Bandeirantes, mājas iespaidīgu parkos un pludmalēs. Lielas mājas, condominiums, iepirkšanās centri un savrupmājas sāka apdzīvot rietumu ainavu, radot visvairāk mūsdienīgs rajoniem pilsētā.

Sākot ar 1990, pašvaldību pilnvaras ir nepārtraukti veicinājusi pilsētas mēroga attīstību, pilnībā mobilizē pilsētas pilsētvidi un ekoloģisko potenciālu, sekmētu kultūras, atpūtas un sporta pasākumi. Par pludmales ir pārvērtušies par atpūtas telpām sportam un aktivitātēm, piemēram, mūzikas izpildījumu un šovu, bet muzejiem un mākslas galerijām, ir atjaunināt un izveidot visā pilsētā. Vispārējā un kultūras atveseļošana pilsētas iekļauts rīko nozīmīgus sporta notikumus, piemēram, FIFA Futbols Pasaules Kausa 2014.

Nozīmīgs pagrieziena vēsturē pilsētas sākās 2008. gadā, īstenojot pacifying policijas vienības vairākās autonomo pāri Rio de Janeiro: šos spēkus ievērojami samazinātas noziegumu padarīt pilsētu daudz drošāka dzīvošanai, apmeklējot un veicot uzņēmējdarbību, veicinot jaunu periods izaugsmi un attīstību un uzsverot Rio jaunu un prestižo lomu uz pasaules skatuves.

Rio de Janeiro kultūra ir atzīmēti ar pamatiedzīvotāju pirmsākumiem, mantojums kolonizācijas, nozīmīgi ietekmē no plašu starptautisku kultūras un ģeogrāfisko novietojumu pilsētas - tās ostas, kalniem un pludmalēm. Pilsētas unikālā vēsture ir sculpted to patiesi organisko vienību un ar dzīvo rotaļu kultūru un idejas.