Dzīvesstils

Rio de Janeiro ir kļuvis par starptautisku pionieris savu apņemšanos īstenot, veselību un garīgo labklājību.


I LOVE RIO atklāj fitnesa režīmus, Atpūta, padomus un paņēmienus, no Carioca skriešanas uz iekštelpu un āra sporta zāles, joga, meditācija, un jaunākās uztura padomus un tendencēm. Spas, atkāpsies, piedevas un personīgās aprūpes tiek pētītas, apvienojot iedzīvotājus un viesus modernāko ieskatu tajā, kā audzināt un attīstīt gan ķermeni un prātu.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Veselība, āra dzīves, un Socializācija


Lifestyle Riodežaneiro ir tikpat dažādi kā raksturu, kas svētī pilsētu un tik plaša kā kultūru, kas bagātina to.

Ir vairāk nekā 160 rajonu pilsētas, katrs ar savu ģeogrāfisko un pilsētu īpašībām, veidošana dzīvesveidu Cariocas attiecīgi - lai gan daži rajoni ir mājvieta iespaidīgu pludmales, pārējās pilsētas daļas ir Atlantijas lietusmežu, orientieris arhitektūru, vai krāšņs pilsētas parkos lepoties.

Kalni, pludmales, meži un ezeri iepīt ar daudzveidību un tradīcijas izsekot pamatiedzīvotājiem un aizņem plaši, lai aptvertu Āfrikas un Eiropas kultūras mantojumu, ļaujot Cariocas baudīt pilsētu tūkstoš veidos.


Beyond pasaules slaveno tēlu kas atpakaļ un atviegloti āra dzīvesveidu, Carioca dzīvojamā ietilpst plašs citu aspektu sasniedzot dziļi tradicionālās kultūras saknēm iedzīvotāju, un arvien paplašinās un attīstās ar globalizāciju pilsētas un Brazīlijas.


Riodežaneiro ir brīnišķīgi masīvs dabas ainavas un delightfully siltu klimatu, kā arī dziļi sociāla rakstura, pavedināt iedzīvotājus pavadīt laiku ārā, un priecājies par pilsētas skaistumu un patīkamu uzņēmums citiem - paziņojums unikālajai sabiedriskumu un draudzīgumu Cariocas.

Bieži uz visām darbībām, ir skaidrs uzsvars uz socializācijas un patiess baudījums dzīves un atzinību visiem tās aspektiem, ar noteiktu tieksmē ārā.

Papildus visam liela pilsēta var piedāvāt, dzīvesveids Riodežaneiro ietver apskaužamu mix āra aktivitātēm, veselīgu dzīvesveidu, neformālu un improvizēto sociālās pulcēšanās, sporta praksē un burvīgs rotaļas, piemēram, zvejas un kite peld.

Pateicībā par iedzīvotāju iesaistīšanos ar to dabiskajā vidē, un tieksme uz socializing, valdība ir atbalstījusi un uzlabota fitnesa praksi visā pilsētā caur notikumiem, konkursos un izveidojot atpūtas telpu un resursu.

Vairāki privātiem uzņēmumiem arī ir jāskatās, lai apmierinātu aktīvo un āra raksturu iedzīvotāju un ieguldījumu, piedāvājot nodarbības un aktivitātes, lai uzlabotu sagatavotību un uzlabotu prasmes, neatpaliekot no jaunākajām pasaules tendencēm, vienlaikus piešķirot tam Carioca spin.


Daba tieši ietekmē dzīvesveidu Riodežaneiro - Iespaidīgs daļa pilsētas iedzīvotāju ir kaismi mijiedarbojas ar to dabiskajā vidē: unikālu sortimentu pilsētas pludmales, jūras pusē lagūnas, dabas parku, dārzu, mežu un klinšu kalniem.


Siltais klimats padara sporta un fitnesa atpūta vēl pievilcīgākas un katrā parkā un pludmalē var atrast armijas Cariocas skriešana, riteņbraukšana, īstenojot un sportam.

Iedzīvotāji un pilsētas viesiem regulāri veikt ekskursijas augšup kalnos, kas bagātina lielo metropoļu parkiem, piemēram, "Parque da Tijuca" vai "Parque da Pedra Branca", šifrēšanas cauri mežiem un līdz akmeņiem baudīt sensacionālais skats uz pilsētu ap un zemāk.

Long velosipēdu braucieni tiek veikti pa vairākām metropoles lagūnās, piemēram, slavenā "Lagoa Rodrigo de Freitas" vai pa desmitiem pludmalēm, bet peldētāji, jūrnieki un sērfotājiem apdzīvot divi līči un okeāna ūdeņos.

Zvejnieks line lielākā piekrastes stiepjas un futbols, volejbols un fitnesa vingrinājumi notiek smilšainās stiepjas siltajām ārā.

Sākot pēc saullēkta un turpinās arī pēc saulrieta, visas galvenās pludmales pilsētā ir mājvieta cilvēkiem, kas izmanto vai vākšana komandās, lai atskaņotu un realizēšanai - tik daudz, kā vecāka gadagājuma cilvēki baudīt agrīnos stundas dienā, daudzi pēc skolas organizācijas iemācīt futbolu un volejbols bērniem visu vecumu.

Apsveicot sporta un vingrinājumi no daudzām pasaules daļās, joga mūsdienās plaši uzskatīta par vienu no visvairāk barojošu darbībām ķermeni un prātu un tautas klasēm var atrast sporta zāles, pludmales un parki pāri Rio - Ar savu kombināciju kvalificētu fizisko manevriem un rāms Meditācija tas ir tagad praktizē pat peldošā stand-up sērfošanas dēļi ieskauj ūdens.

Dziļā saikne ar dabu, veselību, un vēlme, lai pilnībā baudīt dzīvi padarīja to tik, ka daudzi darba strādnieki nokļūt uz viņu biroju vietām sporta tērpiem, ietverot darba-out viņu ikdienas rutīnu un padarīt labāko no nepieciešamība.

Raksturīgi, daudzi darbinieki atstāj savus formālos tērpus savā darba vietā, tā ka nav laika tiek izšķiesti un āra aktivitātes var baudīt to ceļā uz un pēc darba.

Siltā nozīmē āra sociālās aktivitātes - Cariocas parasti pulcējas ārā, jo kvadrātos, bāros, parkos un pludmalēs, padarot tos unikāli atvērts jauniem cilvēkiem un vietām, iespējams, ka būt par kultūras vai sporta pasākumos, vai lai raksturīga nedēļas nogalē barbekju daļā lielākā daļa Carioca ģimenēm.

Šī radniecība ar ārā ir baro spēcīgu izpratni par laika apstākļiem - daudzi Cariocas spēj prognozēt ar iespaidīgu precizitāti, ja mākoņi un lietus tuvojas.


Dzīvesveida un kultūras prakse izstrādāta un saplūda viens otru gan no saistībā ar dabu un kultūras mantojumu - efekts var redzēt visdažādākos veidos, darbībās, sākot no amatierzvejas un īstenojot uz mūzikas baudījumu un mākslas svinībām.


Mantojums ir veidojusi gan pilsētas vēsturi, un to, kā tās iedzīvotāji baudīt to - mūzika tika integrēts daudzos aspektos pilsētas dzīves, kļūst par daļu no reliģisko svētku, pilsētas sponsorētu koncertu un uzstāšanos, cik izlases pludmales dienām caur uzplaukums -box uz smiltīm.

Svaigu pārtiku ir būtiska daļa no vietējo dzīvesveidu - iknedēļas Carioca rutīnas burvīgs un ilgstoša iezīme ir iepirkšanās par pārtikas vietējā gadatirgū, kur klienti savienot tieši ar produkciju no viņu zemes.

Katru apkārtnē ir vismaz viens iknedēļas augļu un dārzeņu tirgū, kur klienti Amble gar ejas izvēloties pašus labākos sastāvdaļas par saprātīgām cenām, degustācija garšīgas paraugus un čatā jautri ar citiem vietējiem un tirgotājiem.

Ikdienas darbības un prakse ir arī nosaka un ietekmē raksturīgo Carioca syncretism - Daži rotaļas datējami ar sākumā pamatiedzīvotāju civilizācijām, bet citas darbības, ieradumi un pārtika izriet no Eiropas rīkotājiem un Afro-Brazīlijas populāciju.

Zvejnieku kopienām pastāv kopš pirms Portugāles kolonizācijas Brazīlijā, bet svarīgi, cīņas māksla "capoeira" un daudzu garīgu piederības avots ir Āfrikas tradīcijas.

Tāpat, Rio de Janeiro ir liela bagātība tradicionālo nacionālo virtuvi ar saknēm dažādu kultūras pieredzi.


Valdība ir aktīvi iesaistījusies veicinot Cariocas 'spēcīgas attiecības ar savu apkārtni, un nodrošinot, ka kultūras mantojums ir saglabājies - gan izglītojošas kampaņas un moderna infrastruktūra ir daļa no centieniem, kas vērsti uz uzlabotu un veicināt veselīgu dzīvesveidu.


Pēdējos gados, valsts iestādes ir īstenojušas radošu dažādas programmas, lai palielinātu informētību, motivāciju, lai veicinātu veselīgu un pozitīvu dzīvesveida izvēli.

Kā dzīvesveids ir rezultāts daudzu piekrītošais faktori, tostarp veselīgas pārtikas patēriņu, valsts valdība atbrīvo kopumu uztura vadlīnijas, piedāvājot salvija padomu par to, ko ēst, labākais veids, kā sagatavot ēdienus, un kā to vislabāk baudīt to.

Pamatnostādnēs aizstāv izmantošanu dabīgām sastāvdaļām, izvairīšanās no rūpnieciskās pārstrādes, un kultivēšana kopīga kulinārijas kultūru, kur ģimenes nopirkt, gatavot un baudīt ēdienu kopā - Šī novatoriskā pieeja nesaraujami saistītas dzīvesveidu ar uzturu un veselīgu dzīvesveidu, stūrakmeni Carioca dzīvesveids.

Riodežaneiro ir valsts valdība regulāri sponsorē reklāmas kampaņas, kā arī dažādas bezmaksas āra sporta zāles un plaša mēroga konkursos un pasākumos visā pilsētā, uzsverot plašu krāšņs dabas telpu un mākslīgās struktūrās brīvi pieejams visiem Cariocas.

Iespaidīgs pilsētas mēroga veloceliņi ir būvētas, kā arī jauni raja parki, demokratizēt piekļuvi publisko telpu un veicināt daudzveidīgu sporta aktivitātes - lielākā daļa pludmales ir Rio de Janeiro ir aprīkoti ar nelieliem sporta zāles brīvi izmantot, bet daudzi rajoni visā pilsētā ir mājvieta valsts un mūsdienu brīvdabas sporta zāles, lai vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Pievienojot pie pilsētas sponsorētu veloceliņu, privātie uzņēmumi ir veikuši pieejamā publiskā divriteņus iespējams iznomāt un samazinājās off ļoti viegli pāri Rio de Janeiro, turpmāk veicināt aktīvu dzīvesveidu un demokratizāciju telpās.

Vairāki neatkarīgu uzņēmumu skaits piedāvā nodarbības un grupu darbību, apzināties Cariocas vēlmi iesaistīties ar savu apkārtni un dalīties pieredzē vienam ar otru.

Deju, mūzikas, ēdiena gatavošana, cīņas mākslas un sērfošanas nodarbības darbojas kā veids, pieskaroties bagātu un dinamiskas vēsturi un pievienojot personas repertuāriem.

Pilsētas spožs fiziskas piedāvājumu, kopā ar savu pastāvīgu pieplūdumu praksi no visas pasaules, ir izveidojuši bagātīgu gobelēns kultūras tradīcijas un identitāti; pieļaujot dažādas CARIOCA dzīvesveidu, ka, lai gan šķietami dažādi, visi svinēt mīlestību dzīvi un to, cik svarīgi ir citiem.