Mūzika

Slavens visā pasaulē par unikālu, dinamiskas un kulturāli ekspansīvs mūziku tā ir dzemdējusi, Rio de Janeiro joprojām ir viens no svarīgākajiem pilsētas attīstībai un izplatīšanai veco un jauno žanriem.


I LOVE RIO pēta svarīgas laikmetu šajā pilsētas dziļu mūzikas vēsturē, lai demonstrētu veco un jauno talantu un izpaust informāciju par klasiskās koncertiem un izrādēm, festivāliem un svinībām pāri dažādiem ritmiem, piemēram, Samba, Forró, Jazz, Chorinho, Maracatu, un daudz ko citu.


Rio de Janeiro fotogrāfijas

Būtiska daļa no Carioca Kultūra


Mūzika ir būtiska daļa no Carioca kultūras - tikpat svarīgi kā pludmalēm un mežiem, kas svētām Rio de Janeiro, mūzika Rio caurvij katru aspektu dzīvē pilsētā.

Kā pilsēta, kas dzīvo, elpo un kustas mūzikas, Rio de Janeiro ir raksturīga visā pasaulē kā svētnīca par sitieniem entuziasti un komponistiem - saistītas ar reliģiju, identitāti, svinībām un pilnīgu dzīves veidu, mūzika atrod jaunus ritmus un lomas in pilsētas soul dienu un nakti.

Tāds ir nozīme mūzikas Rio, ka pilsētas pašvaldība regulāri organizē un sponsorē bezmaksas koncertus un festivālus: up-and-nāk izpildītājus, kā arī slaveni brazīliešu un starptautiskām zvaigznēm, regulāri spēlēt pilsētas finansēta pasākumos. Zvaigznes, piemēram, Rolling Stones, Rod Stewart, Black Eye Peas, Lenny Kravitz, David Guetta, Stevie Wonder, un Roberto Carlos ir visi veikta bezmaksas koncertiem uz Copacabana vai Ipanema pludmalē - vācot milzīgus pūļus un bauda iespaidīgu panākumus. Katru Vecgada, dažādas bezmaksas koncerti tiek organizēti vairākās vietās visā Rio de Janeiro, paužot gandarījumu gan izpildītājiem un publiku no visas pasaules.


Vietējās, valsts vai starptautiskos dziedātāji un mūziķi, vienmēr tiek dota daudz cieņu un uzmanību - vairāki nozīmīgi ielas, ceļi un parki Rio de Janeiro tiek nosaukti pēc Carioca mūzikas līderi, kuri ir ļoti uzskatīt par leģendām un iedvesmu.


Antonio Carlos Jobim, rakstnieks "Garota de Ipanema", iespējams, visvairāk pasaules slaveno dziesmu sastāvā pilsētā, ir revered ar sveikt ikvienu apmeklētāju un no Rio de Janeiro teritorijā, jo vietējā Starptautiskā lidosta ir nosaukta viņa vārdā. Viens no visvairāk tradicionālo ielu orientieris rajona Ipanema ir nosaukts par godu Vinicius de Moraes, līdzautors pašu dziesmu.

Dziesmas ir apskāva un dziedāja uz ielas, kopā ar tuvo auto, vai arī daudzajiem karaoke bāriem ka pipari pilsētu. Tas nav reta liecinieks neliels pūlis pēkšņi dziedot vai dejo tautas dziesmu tikai prieks par to, pie bāra, uz pludmali, vai par taisnīgu.


Līdzīgi tam, ko Rio pludmalēs darīt, mūzika Rio de Janeiro bieži plaisu starp vecumu un nodarbībās - karnevāla laikā, Samba ir skaidrs sociālās ekvalaizers, un visu gadu bieži jaunieši un vecāka gadagājuma cilvēkiem dziedāt un dejot uz ritmiem pats dziesmas, tajās pašās vietās.


Cariocas patīk mūzika un mīl savu pilsētu - kā rezultātā, daudzi no dziesmu daudzu pop dziesmas, Samba, un Bossa Nova kompozīcijas ir par Rio de Janeiro, vai viņu mīlestība pret brīnišķīgajā pilsētā. Atainojums daudzos mīlestības veidos, Rio de Janeiro ir bijis, un turpina būt visvairāk svinēja Carioca mūza.

Iepazīšanās atpakaļ uz vēlu deviņpadsmitajā gadsimtā, slavenākais ritms dzimis Rio de Janeiro ir Samba, vēl vairāk populārs ar starptautiski pazīstamu karnevāla svinībām. Tomēr džeza Bossa Nova tika radīts arī pilsētas un saņēma daudz starptautisko uzmanību kopš 1962. hit dziesmu "Garota de Ipanema". Vēlāk, Funk Carioca, dzimis kopienām Rio 1980, ir kļuvusi par nozīmīgu un populārs izpausme vietējo kultūru.

Samba ir lieliska gem muzikālā bagātība Carioca cilvēki, bet tas nav vienīgais - dažādu citu maisījumu un melodijas lai dzīvi uz plašas sentiments un aprakstīt mesmerizing puses personību šīs tveicīgs pilsētu.

Karnevāls ir laiks Samba, un Samba ir balss karnevāls - tomēr, šī nekļūdīgs melodija ir atrasts ap pilsētu visa gada garumā. Samba ir Brazīlijas valsts skaņu, un tas ir diversificēts daudziem citiem ritmiem un mūzikas izpausmes, piemēram, "Samba do Breque," Samba ar ļoti konkrētu tempā, kur dziedātājs varētu iesniegt jaunu rakstzīmi, veikt īsu humoristisks monologs vai stāstīt ziņu kontekstā sastāvu. Samba versija balādi, ar deju un līksms vērpjot uz romantisku dziesmu, ir rezultāts Samba Canção ", kas kļuva diezgan populārs visā 1950 un pulcēja lielu atbalstītāju skaitu, gan ražotājiem, gan patērētājiem. Tas ir arī minēts kā pusgada Samba, jo tas ir sastopams ārpus karnevāls sezonā.

Dzimis no vaļēju sajaukums Jazz un mīkstāku Samba pārspēt, Bossa Nova ir ikonu Carioca izveide, kas ir iedvesmojusi tūkstošiem mākslinieku visā pasaulē, un ar ietekmi, kas turpina mūsdienām.

Klusāku un sarežģīta, vārds pats par sevi nozīmē "jauns īpašs veids, kā padarīt mūziku", kā "bossa" ir kvalifikācijas no Carioca veidā, un "jaunā" Norāda renovāciju un attīstību. Tas ir kā João Gilberto, Tom Jobim un Vinicius de Moraes, starp daudzām citām zvaigznēm un mūzikas ģēnijiem, kas izveidots 1950 ritms que nesīs sajūta vēl nezināmu pasaulei.

Divas spins par ierakstu ir pietiekami ar vārdiem "Bossa Nova" nākt plūst uz augšu no savām sirdīm uz savām ausīm - tas ir efekts, ka šis konkrētais žanrs ir par tiem, kuri jūtas tā, kā ritms var izlīdzināt visas malas un maģiski vietu auditorija zemē prieku, siltumu un krāsas: Copacabana.


Vērtīgie skaņas ģimeni, draugiem, līksms pulcēšanos un spontāniem personām, par kurām Rio de Janeiro ir zināms, var identificēt ar Pagode, ļoti labi patika un atbalstīja mūzikas stils, kas apvieno un paplašina visus vismīļākā īpašības Samba - beat un dziesmas, ar sajūtu un iespēju iesaistīt mazos un lielos pūļus vienā kaislīgi dziesmu.


Būt sabiedriskums viens no nozīmīgākajiem kultūras iezīmēm no Carioca cilvēki, kad runa ir bauda mūziku ikvienam pievienojas pusi, vai tas ir padarot to vai dziedāt kopā: in Rio bara raksturs mūzika ir ļoti svarīga, jo ir ritms pati.

Moderna pārspēt dilstošā no kopienām un pārņemot radio stacijām un nakts klubi ir Funk Carioca, dažreiz vienkārši sauc par "Funk". Tas Beat ietver ritmiskus komponentus no elektroniskajiem, Samba, Hip Hop un Rap. Tas ir ļoti populārs jaunākiem pūļus pateicoties āķīgs dziesmas un spilgtākajiem izpildītājiem, kā arī maisījumi rada dīdžejiem ka drošinātājs šo žanru ar citiem pārstāvjiem, deju mūzikas pasaulē.


Rio de Janeiro ir mājvieta vairāk nekā 160 kvartālos, un, protams, daudz ko izstrādājusi skaidru muzikālo identitāti - to šis ziņā iestādēs, tautas vietējie ritmi, vai abiem.


Daži rajoni ir īpaši atzīmēti ar bungām, piemēram, Lapa, bohēmiskā pilsētas centrā, kur daži no labākajiem neformālo restorānos un bāros ir atrasts. daudzi Cariocas un apmeklētājiem izvēlēties Lapa pievienoties fun dejas un izbaudot Rio ir priekus. Šajā orientieris pilsētas daļā atrodas daži no slavenākajiem un tradicionālajiem uzņēmumiem, kuros Samba dzīvo, un kur ikviens kļūst Stung ar deju iekost.

Citi rajoni koncentrēties uz dažādiem ambiances un stiliem - Ipanema ir mājvieta vairākām tradicionālām Bossa Nova iestādēs, un baudīt dzīvo mūziku katru dienu. Arī Ipanema, ir vairāki kultūras centri un veikali, kur apmeklētāji var atrast grāmatas, dokumentāciju un piemiņlietas no vēstures un dzīves lielākajiem eksponentiem un žanra pati.

Brazīlijas mūzikas industrija ir pašpietiekama: ir pietiekami daudz mūziķu un komponistu uz skatuves, lai ražotu kaut ko katra gaumei auditoriju, kas, ņemot vērā lielo kopienu un dažādi žanri, ir ievērojams sasniegums. Tas ir arī iemesls, kāpēc Brazīlijas mūzika ir tik labi pazīstama visā pasaulē, un kāpēc tā kvalitāte ir tik augsta un tās paraksts tik nekļūdīgs.


Dzīvā mūzika Rio de Janeiro, ir vēl viens no pilsētas lielākajiem ikonas, un tā tiek svinēta kā Sugar Loaf ar kalnu, Kristus statuja Pestītāja, vai melnā un baltā ietvi uz saulaino Copacabana.


Koncerti vai liela mēroga mūzikas notikumi ir tikai daļa no pilsētas mūzikas ainavā - vai tas ir, lai svin sākumu posmu, valsts vai pašvaldību svētkiem, dziesmām par uzvaru futbola komandā vai reliģiskiem svētkiem, Cariocas labprāt pievienotos savas sirdis un balsis spontāniem kori.

Mūzika Rio ir būtiska daļa no Carioca identitātes - izprast tas ļauj apmeklētājs labāk izprast dzīvi pilsētā un izveidot dziļāku saikni ar vietējiem iedzīvotājiem. Zinot mazliet par Rio de Janeiro mūzikas kultūru un mantojumu saņems lielāko, vissiltākā smaidu no jebkura Carioca.